Mirošov–Břasy 7:0 (2:0) – jižané si spravili chuť po neúspěchu v Cheznovicích. Ve 35. minutě otevřel skóre Šmatlák, který se po změně stran trefil ještě jednou. Před odchodem do kabin rozvlnil síť Štverák a po obrátce Mirošovští spustili palbu ostrými. Kromě zmíněného Šmatláka se do střelecké listiny zapsali Beránek, Vracovský, Pour a Kubeš. Primalex se mohl čestného úspěchu dočkat v 90. minutě, jenže penaltu zahodil.

Cheznovice–Skomelno 4:2 (3:1) – fanoušci si přišli na své ve výborném zápase s množstvím šancí. Ve 3. a 16. minutě otevřel skóre Fischer. Turek sice snížil, ale Simr znovu zajistil domácím dvoubrankový náskok. Po obrátce akcie Skomelna vzrostly po Eichingerově kontaktní brance. Šance hostů žila pouze šest minut, neboť cheznovickou pojistku připojil Kameniecki.

Dobřív–Strašice 7:0 (2:0) – pořádající Sokol hodlá letos hrát v přeboru důstojnější roli a potvrdil to v souboji se sousedy. hattrick zaznamenal Drozda, dvakrát se prosadil Šťastný i Tomáš Koudelka.

Holoubkov–Radnice 1:2 – vítězové se drží v závěsu za Cheznovicemi. Ztrácejí tři body, ovšem výhra na horké půdě TJ je cenná.

Volduchy–Mýto 2:1 (0:0) – fotbalového koření se dočkali příznivci až po obrátce. Za domácí se prosadili Špelina s Přibíkem, za hosty Šafarčík.

Těškov–Kakejcov 3:2 – houževnatí jižané neodevzdali body bez boje. Jejich defenzivu však dvakrát přelstil Martin Vild a jednou Hadroušek.

Lhota–Hrádek B 4:2 – borci od Radče dokráčeli k premiérovým bodům docela hladce. Vedli už 3:0 a přestože soupeř korigoval na rozdíl jediné branky. domácí vývoj zápasu krontrolovali. Dvakrát byl úspěšný Golus, jednou Pěnkava i Laibl a Procházka navíc zahodil penaltu. Za poražené snižovali Lorenc a Opatrný.

Příští kolo: v sobotu od 15.30 se hraje na čtyřech trávnících: Skomelno–Mirošov, Kakejcov–Lhota pod Radčem, Radnice–FK Volduchy a Strašice–Cheznovice.

V neděli odpoledne bude deváté dějství dohráno na třech stadionech: Hrádek B–Holoubkov, Mýto B–Bobřív a Břasy–Těškov.