Fotbalový okres hlásí poslední zvonění v přeboru mužů. Nejnižší třída dospělých už se odebrala k zimnímu spánku a nejlépe se bude nocovat nováčkovi z Hrádku, který načepoval desítku rezervě Skomelna!

Přebor mužů: také dvanáctý pokus vyšel lídrovi z Hrádku. Zvítězil ve Skomelně 4:0, přestože se rozhodovalo až po změně stran! Nezaváhali ani pomyslní pronásledovatelé. Cheznovice (začátkem srpna by na ně nikdo nevsadil ani pětník) vyhrály u sousedů v Mýtě 4:2 a Volduchy pokořily houževnatou Rakovou B 2:0.

Zajímavé bylo derby Mirošov–Příkosice B. Po devadesáti minutách 1:1 a na penalty zvítězili domácí 6:5. Další remíza se zrodila v souboji Břasy–Těškov 3:3 a také zde se radoval z druhého bodu pořádající Primalex. Strašice B utrpěly debakl 1:6 s Holoubkovem a Zbiroh B zdolal Radnice B 2:1.
Závěr podzimu: před pohledem na tabulku se zmiňme o blížícím se finále. Nejzajímavější bude sobotní derby Hrádek–Mirošov. Ve stejný den Holoubkov versus Těškov, Strašice B–Volduchy a Cheznovice–Zbiroh B. Na neděli zbylo trio zápasů: Raková B–Slavoj Mýto B, Radnice B–Skomelno a Příkosice B–Primalex Břasy. Výkop je vesměs ve 14 hodin.