Dvě jarní vystoupení jižanů byla dokladem pečlivé zimní přípravy.

Zbiroh-Mirošov 1:5. Hosté v opticky vyrovnaném utkání byli mnohem efektivnější. Do poločasu vedli tříbrankovým rozdílem (dvakrát David, jednou Ludín). Razím sice snižoval, jenže pak se režie ujal mirošovský starosta Sýkora. Dvěma zásahy (především ten první byl z kategorie mimořádných projektilů) rozjásal spoluhráče.

Mirošov-Mýto 3:4. Na jih cestoval lídr soutěže, ale neměl to vůbec jednoduché. Prohrával po Špetkově pokusu, aby skóre první půle na 1:1 završil nádherným slalomem Procházka.

Po obrátce skončil za zády brankáře Slavoje lob Šimonovského a po nedorozumění mýtských obránců zvyšoval Masný na 3:1!

Mirošov však náskok neudržel. Cafourek korigoval a Barczik otáčel stav dvěma góly. Nejprve z penalty a pak po nedůrazném odkopu obránců…