Zatím ve faktech a zítra podrobněji se vracíme k víkendovému kolu okresního přeboru v kopané. Muži Hrádku opět odskočili svým protivníkům!
Hrádek–Zbiroh B 3:1 (1:0) – tentokrát to ale neměl lídr tak jednoduché. Až ve 44. minutě rozvlnil síť z báječně provedeného trestného kopu Mrázek. Po obrátce se Koželoušek se Zemanem postarali o stav 3:0, když Staněk snižoval. V 81. minutě se chvíli nehrálo. Nařízena byla proti hostům penalta, jenže aktéři hledali bílý puntík marně.

Těškov–Mirošov 0:6 (0:4) – řádili sourozenci Šimonovští. Jan s Davidem zaznamenali po dvou brankách. O zbývající se postarali Šmatlák s Klímou.
Holoubkov–Primalex Břasy 3:3 (1:3) a na penalty 3:4. Keramici vedli už o tři branky (dvakrát Černý, jednou Kofroň), když si domácí uvědomili hrozící nebezpečí. Drábek a dvakrát Teplý zařídili dělbu bodů, ale penalty stejně zvládly lépe Břasy.

Příkosice B–Skomelno 5:2 (3:0). Vlček, Frnka a Krajdl vyjádřili převahu Čechie během první půle. Po obrátce to bylo vyrovnanější. Hosté se prosadili Bělohlávkem a Hálou, jenže jižané kontrovali opět Krajdlem a Frnkou.

Více přímo v Deníku.