Přebor mužů
V sobotu v 17 hodin: Hrádek se otřepal z nečekané domácí ztráty proti Mýtu B. Vyhrál v Radnicích a tři body chce dovézt i z Cheznovic. Každopádně mohou Hrádečtí při současném zisku 50 bodů pomýšlet minimálně na baráž! Ve srovnání s jinými okresy jsou na tom z 2. pozic nejlépe.
Strašice přivítají nevyzpytatelný Mirošov, který uspěl v Kařezu a dvěma nejhůře postaveným celkům se vzdálil na šest, resp. sedm bodů.
Kvalitní by mohl být duel Volduchy–Radnice a příchuť derby má utkání Těškov versus Holoubkov.
Poslední sobotní střetnutí se týká domácího Primalexu Břasy a hostů z Dobříva. Jižané potřebují zabrat, aby opustili 14. pozici.

V neděli v 17 hodin: do Husových sadů se vydá Kařez, potýkající se s minimem hráčů. Záloha FC je na špici a body zejména doma pouštět nehodlá.
Mýto B má před svými fanoušky za soupeře Sokol Skomelno.

Okresní soutěž
V sobotu v 17 hodin: jediné sobotní měření sil obstarají celky Lhoty pod Radčem a Cheznovic B.
V neděli v 17 hodin: Skomelno B hostí Strašice B, Mirošov B zkusí vydolovat další body proti Rakové B, Hrádek B přivítá Kakejcov, Holoubkov B se představí doma proti Zbirohu B a do Radnic se vypraví záloha Primalexu Břasy.

Přebor žáků
V sobotu: od 10 hodin Raková hostí Lhotu pod Radčem. Do Příkosic cestuje k dohrávce TJ Město Zbiroh. Ve 14.30 začne zápas Cheznovice versus Dobřív.
V neděli: od 10 hodin Mirošov hostí Zbiroh a Volduchy kopou doma s Příkosicemi. Od 15.15 suverénní lídr z Mýta bojuje se Strašicemi B.
Zápas Skomelno–Břasy je odložen na úterý 27. května.

Přebor dorostu
Už v pátek v podvečer hráli doma Mýtští.
V sobotu v půl jedenácté je na pořadu prestižní měření sil Sokol Dobřív versus FC Mirošov.