Týmy z medailových pozic krajského přeboru mají zítra odpoledne sraz v Husových sadech. Fotbalisté FC Rokycany hostí od 15.30 tabulkového souseda z Tachova!

Minulé vystoupení Rokycan nebylo na plzeňské Lopatárně nijak oslnivé, ale na tři body stačilo.
Rapid Plzeň–FC Rokycany 1:2. Trenér Pavel Aubrecht si po devadesát minutách zhluboka oddechl: „Odehráli jsme špatné utkání. Bylo tam od nás až moc nepřesností. U soupeře dominovali Faist a Korda.“

Do vedení šli hosté po chybě v domácí obraně. David Kubík střílel z hranice velkého vápna do prázdné branky. Náskok mohl FC pojistit těsně před koncem poločasu, ale Lukáš Aubrecht svoji megašanci neproměnil.

Domácím se podařilo na začátku druhého poločasu střelou Marka Kordy vyrovnat. Opětovně navrch měly mít Rokycany po pěkném centru Lukáše Aubrechta, hlavičce Honzy Hereita a dorážce Franty Koreluse, který byl v té době jen několik vteřin na hřišti.
Další pojistku na úplné rozhodnutí utkání nevyužil Martin Scheinherr, který neproměnil pokutový kop po faulu na Vrbu.