Lepší to bylo v nižších oblastních třídách. Na úrovni okresního přeboru si vedení upevnily týmy Cheznovic a Strašic.

Přebor kraje

Rokycany prohrály v Husových sadech s SK ZČE Plzeň 1:3. Podílelo se na tom podcenění papírově slabšího protivníka. Přísnější měřítko snese pouze střídající Fiala.

1. A třída

Nováček z Příkosic doma neprohrává. Tentokrát to ale stačilo jen na remízu 1:1 s Nepomukem, když se za Čechii po změně stran trefil Krystl.
Zbiroh naplno bodoval v Žákavě. S výhrou 3:2 si však přivážel jednu červenou kartu (stejně jako domácí) a zraněného gólmana Mulače.

1. B třída

Raková skutečně pomstila Hrádek, když porazila VS Plzeň 3:2. V poločase domácí prohrávali 0:1, jejich ofenziva po obrátce slavila úspěch.
Tři body vykopalo rovněž Mýto na horké půdě Kralovic (3:2).

Přebor mužů

Cheznovice přehrály Těškov 2:0 a na špici se pohybují i Strašice. Měly se Lhotou pod Radčem hodně práce, ale od stavu 3:3 v padesáté minutě skóroval už je Spartak a zvítězil 6:3. Domácí tvrz uhájily i Radnice. Zdolaly Hrádek B 5:2.

Soutěž mužů

Kařezští si otevřeli střelnici. Deklasovali Strašice B 6:0 po poločase 3:0.

Mládež

Krajský přebor žáků: naděje Rokycan chtějí zpět do divize. Vyhrály v sobotu na Košutce přesvědčivě 5:0 (starší) a 7:0 (mladší).

Krajská soutěž dorostu: záloha Rokycan vyhrála v Dýšině 5:1, zatímco Strašice po debaklu 0:9 v Boru prohrály i se Zbůchem 1:4.

Okresní přebor žáků: Raková–Lhota pod Radčem 2:0.