Na dvanácti bodech zůstal po víkendu divizní nováček z Rokycan. Při výjezdu do metropole České republiky se příliš se ziskem nepočítalo. Jednak kvůli značné marodce v řadách FC a druhým důvodem byla síla protivníka.

Horní Měcholupy–FC Rokycany 4:0 (2:0). Posílené Měcholupy jsou farmou Viktorie Žižkov a přítomnost několika profesionálů na trávníku byla znát. „Hra Měcholup je založena na nátlaku a síle. Dokonale dokážou využít fyzické dispozice svých hráčů, z nichž pět měří ke dvou metrům. Při nakopávaných míčích se obtížně brání,“ uvedl lodivod z Husových sadů Pavel Aubrecht. Své svěřence pochválil za statečný odpor. Přestože hosté po poločase prohrávali 0:2, nevzdali to. V nástupu do druhého dějství byla zhruba dvacet minut lepším týmem, ale útočné snažení končilo na hranici šestnáctky. Pražané se naopak spoléhali na brejky, z nichž vytěžili další dva góly.

„Velmi dobré individuální výkony podali Honza Vild mezi tyčemi a Honza Procházka,“ dodal Aubrecht.
V sobotu: od 14 hodin čeká Rokycany v Husových sadech hodně důležité střetnutí s Čížovou. Zisk tří bodů by byl před cestou do Hořovic milý!