Český Lev Beroun-FC Rokycany 4:2. Na umělé ploše Máchovny vyšel úvod lépe Středočechům. Dostali se do vedení díky Hájkovi, který vypíchl zadákům míč a šanci  proměnil 1:0. Domácí útočník pak musel střídat, ale Berounu se dařilo nadále. Král napřáhl po centru přes celou šířku branky a zvýšil 2:0. Naši vyslanci reagovali zvýšenou aktivitou a do poločasu snížili Krocem na 2:1.

Zatímco první poločas byl vcelku vyrovnaný, druhé dějství místo očekávaného náporu Rokycan přineslo dobré vystoupení Českého lva.  Počta nastřelil tyč a efektivnější byl jeho kolega Šindler, který využil Počtovy patičky k úpravě stavu na 3:1. Rokycany se nevzdávaly a snažily se s výsledkem něco udělat, což se jim podařilo zásluhou Kocoura.  Berounští ale kontrolovali hru a vytvořili si i několik dalších příležitostí. Čtvrt hodiny před koncem zápasu završil konečné skóre Počta.

Beroun oslabeného divizního soupeře zaskočil a vytvořil si více příležitostí ke skórování. Obrana Českého Lva si poradila téměř se všemi ataky Rokycan, ale dlužno dodat, že šlo o finále přípravného období. Boje o mistrovské body budou určitě o něčem jiném.
Sestava FC Rokycany: Vild, Vaníček, Vaščák, Kubík, Jedlička, Pavel Aubrecht, Lukáš Aubrecht, Kroc, Šíša, Procházka, Kocour (Brož, Černý).