Mýto B popravilo Tlustici 9:2

Nováček - krajské 1. B třídy řádil. Deklasoval účastníka okresního přeboru Berounska

28.7.2014

Ilustrativní fotoFoto: Deník

Mýto Druhé housle nemíní hrát v krajské 1. B třídě nováček z Mýta. záloha Slavoje naznačila ambice v horkém pátečním podvečeru, kdy rozdrtila soupeře ze středních Čech. Dlužno ale dodat, že odevzdaný účastník přeboru Berounska nemohl Mýto B prověřit dokonale!

Slavoj Mýto B-Tlustice 9:2 (4:0). Na hlavní ploše (mimochodem ve výtečném stavu) rozvlnil sít domácí Veselý už ve druhé minutě. Pomezní ale signalizoval, že míč předtím opustil hrací plochu, takže to bylo nadále 0:0. Až do osmnácté minuty, kdy se prosadil Chmelík. Tentýž hráč přidal druhý úspěch ve 33. minutě a klasický hattrick završil před odchodem do kabin. Mezitím se do střelecké listiny zapsal i Ulrich.

Pokud hosté mysleli na zkorigování nepříznivého stavu, vyvedla je z omylu desetiminutovka hned po změně stran. Po nápaditých kombinacích Mýto B čtyřikrát rozvrátilo defenzivu Středočechů a postupně se trefili Florián, Lang, Veverka i Kalčic. Až za stavu 8:0 domácí viditelně zvolnili a v 71. minutě umožnili Součkovi vsítit první branku SK Tlustice. Vzápětí ale Pereira zvyšoval na 9:1 a tečkou za střetnutím byl přesný zásah hostujícího Říhy z hranice šestnáctky v 83. minutě. To už se z nedalekého pódia ozývaly melodie kapely Lucie revival, která se představila v rámci anenské poutě. Víkendové dění pak zakončil včerejší turnaj mužů.

Podívejme se ještě na sestavu Mýta B: Matouš, Vild, Kalčic. Tomáš Huml, Pavel Bejček, Ulrich, Jakub Sloup, Chmelík, Pereira, Veselý Florián. Střídali Lang, Poduška, Veverka, Černý, Buchar, Tyc. Trenér Miroslav Hatina.

Zápas sledovalo 60 diváků, žluté karty 1:0.

28.7.2014 VSTUP DO DISKUSE

PŘÍMO V PROSTORÁCH Probační a mediační služby Rokycany její vedoucí Zdeňka Blažková zodpovídala dotazy studentů Gymnázia a Střední odborné školy Rokycany.

Gymnazisté se vydali za odborníky z mediační služby

Roman Hubník.

Hubník: Škoda první půle

Příkosice – V červnu bylo Karolíně Kapounové z Příkosic osmnáct let. Letos poprvé půjde k volbám. Osud republiky jí není lhostejný.

Mýto - Bezmála dvanáct set oprávněných obyvatel mohlo odevzdat svůj hlas v Mýtě.

Rokycansko – Fotbalisté se posunuli do podzimního finiše.