Slavoj Mýto B – SK Petřín Plzeň B 3:1 (1:1)

Úvod se ale domácím nepovedl. Ve třetí minutě Matouš vyrazil střelu Buranského a neobsazený Gita dorazil míč do opuštěné svatyně. O čtvrt hodiny později bylo srovnáno. Vonáskův centr prodloužil hlavou Kříž na Veselého a jeho volej skončil za Příhodovými zády. Ve zbývající části první půle odvrátili zadáci obou mužstev náznaky šancí.

Po obrátce domácí přidali a toužili po třech bodech. Rieger sice v 73. minutě na brankáře nevyzrál, ale po další zahozené příležitosti Šmída se Slavoj dočkal. V 82. minutě Rieger našel Lupače, který vyzval Šmída ke skórování. Tři minuty na to rozehrál Vonásek trestný kop na bombera Riegera a jeho rána skončila v síti – 3:1!

Závěr byl hektický a výrazně k tomu přispěl sudí. Za nevybíravý faul Příhody na Lupače neudělil ani kartu, přičemž domácí hráč opouštěl plochu na nosítkách…

Slavoj Mýto B – Čechie Příkosice 2:1 (0:1)

Středeční dohrávka přinesla nesmlouvavou bitvu, vedenou rytířským způsobem. V zápisu se neobjevila ani jedna žlutá nebo červená karta. Po půlhodině se jižané ujali vedení. Po chybě Ulricha zamířil přesně k levé tyči Janout.

Domácí to však nezabalili. V 72. minutě výkop gólmana Matouše našel Kotnauera, který přihrál Vonáskovi a jeho centr uklidil do sítě Krátký. Šlo o jeho premiérovou trefu v modrobílém dresu. O osm minut později vybojoval Anténe míč na polovině hřiště. Obešel čtyři protihráče a zpětnou přihrávku přetavil Šmíd v rozhodující gól!