Rozvadov Mýto 0:2 (0:1). Oba týmy v premiéře ztrácely. Naši zástupci doma s Tachovem ( o prohře rozhodla 88. minuta) a soupeř proti Lhotě získal jediný bod.

Ve hře tak byl důležitý zisk a hosté vzali tuto skutečnost na vědomí. Byli rychlí, důrazní a jejich optická převaha přinesla ovoce po půlhodině hry. Domácí přišli na polovině hřiště o míč a Smitka v brejku vyzval ke skórování zkušeného Abrta.

Rozvadovští fanoušci čekali po obrátce změnu ve vývoji utkání i skóre. Jenže znovu měl více práce mladíček Rychna, který se vyznamenal především při Křížově nebezpečném pokusu za hranicí pokutového území. V sedmdesáté minutě ale musel gólman podruhé kapitulovat. Po rohovém kopu se v šestnáctce nejlépe zorientoval Abrt a bylo to 0:2.

Závěrečná dvacetiminutovka byla je potvrzením kvalitního vystoupení Slavoje a zároveň nejlepší pozvánkou na nedělní souboj se Lhotou u Plzně. V areálu na Letné je výkop v sedmnáct hodin!

Připomínáme, že FC Rokycany bojuje už zítra ve Vejprnicích od sedmnácti hodin.

Sestava Slavoje Mýto: Vild Veverka, Abrt, Brož, Světlík, Smitka (76. Kotnauer), Bejček, Švejda, Lupáč (65. Vonášek), Kříž, Konopásek (82. Hackr).

Trenér Zbyněk Drozda, asistent Tichý, vedoucí mužstva Basl.

Aktuální pořadí: po druhém kole se na špici usadili favorité z Rokycan a Tachov. O bod méně ztrácí tandem Žihle a Rapid Plzeň, což je do značné míry překvapením. Zejména, když nováček ze severního Plzeňska nastupoval dvakrát venku.

Na opačném konci straší nula na kontě Holýšov. Jediný bod dosud vykopalo trio Vejprnice, Rozvadov a Nýrsko.