Početná skupina mýtských příznivců se v sobotu odpoledne přesouvala na plzeňskou Doubravku. Byla zvědavá na atraktivní krajské derby divizní skupiny A a utkání je rozhodně nezklamalo.

Senco Doubravka – Slavoj Mýto 1:1 (0:0), pokutové kopy 4:5. Po zahřívacím úvodu zahrozil jako první domácí Roubal, ale střílel vedle tyče.

VILDOVA PARÁDA

Po čtvrthodině hry fauloval Abrt a Roubalův trestný kop skvěle vytáhl ze šibenice Vild! Byl z toho roh a do třetice Roubal na mýtskou oporu nevyzrál.

Až ve 24. minutě Rešetár připomněl, že se hraje na dvě strany. Trenér Vašica moc spokojený se svými svěřenci nebyl a dával to hlasitě najevo. Ve 27. minutě ho poslechl rtuťovitý Skopový a centroval na Marka Brože, jehož pokus zblokovali zadáci. Chvíli na to Rešetár po Buršíkově utíkal sám na brankáře Maříka, jenže konfrontaci nezvládl. Před odchodem do kabin pak zahrozili Tomáš Zajíček, Rešetár i Štych, ovšem stav 0:0 držel.

REŠETÁROVA TREFA

Po obrátce to hned zkoušel Skopový, krátce po něm Rešetár a po hodině hry se do útoku rozběhl i stoper Abrt.

Naši vyslanci byli při chuti a toužili po dalších třech bodech. Jenže v 79. minutě přišel roh Senca. Novák pálil do tyče a odražený míč poslal do sítě Patrovský.

Slavojem to naštěstí neotřáslo. Zavelel k ofenzivě a seriál tří rohových kopů vyvrcholil Grambalovou přihrávkou na Rešetára. Dělovka zkušeného hráče z rohu šestnáctky přistála přesně u protilehlé tyče a bylo vyrovnáno.

PENALTOVÝ ÚSPĚCH

O druhý bod si to rozdali aktéři při penaltách. Hostujícím fanouškům zatrnulo při druhém pokusu (Skopový), ale míč si cestu do sítě přece jen našel. Ve čtvrté sérii zamířil mimo domácí Svítek a mečbol zkušeně proměnil Tomáš Zajíček!

POSVÍCENECKÝ DUEL

Část mužstva se proběhla po trávníku v areálu Slavoje včera odpoledne. Na programu byl totiž posvícenecký souboj starých proti mladíkům.

PŘIJÍŽDÍ SEDLČANY

V sobotu od 14.30 hodin vyrážejí mýtští fans na Letnou. Slavoj hostí nebezpečný Tatran Sedlčany, který poslal vizitku v podobě jednoznačné výhry 5:1 s Klatovy.