Fotbalisté Mýta se vrátili do čela tabulky krajské 1. A třídy. Společně s dalším nováčkem ze Lhoty nasbírali po 27 bodech!

Slavoj Mýto Dioss Nýřany 5:0 (3:0). O úvodní gól se postaral Kříž, který tečoval Švejdův pokus. Ve 38. minutě Petr Bejček našel Koudelku a bylo to 2:0! Namlsaní fanoušci měli před odchodem do kabin třetí důvod k jásotu. Roli asistenta na sebe znovu vzal Petr Bejček a na konci akce byl Švejda!

Po obrátce Slavoj kontroloval vývoj zápasu. V 80. minutě zaváhali zadáci hostů a Hereit se trefil na 4:0. Závěrečný gól zaznamenal ranou k pravé tyči Fišer a brankář seveřanů navíc vytáhl ze šibenice pokusy Koudelky i Kříže! Dioss ohrozil gólmana Špicla Cvachoučkem, Cinkem, Folkem nebo Zdvihalem, jenže střelám scházela potřebná razance.

Zde je vítězná sestava Mýta: Špicl, Cafourek, Kolařík, Jedlička, Světlík, Veverka, Bejček, Kříž, Švejda, Hereit, Koudelka (Sůva, Fišer, Vild, Barczik). Připraven byl Szalai.