Slavoj Mýto 1:2 (0:0). Naši vyslanci v obou předchozích zápasech venku (Rokycany, Klatovy) nebodovali. Tentokrát chtěli bilanci porušit, ale po bezgólové první půli brzy inasovali.

Domácí trenér Hajič měl při střídání šťastnou ruku. Poslal na trávník Mrúze, který po čtyřech minutách hry a přesném pasu od Kutnera zaznamenal svůj první divizní gól. Hosté nejprve zahrozili nastřeleným břevnem přímo z rohu a v 65. minutě potrestal domácí za pasivitu na zadní tyči volný Frizoni. Za necelých deset minut byl u vítězného gólu Mýta opět Brazilec Frizoni (dříve mj. Žižkov, Vlašim, Příbram), který přesně nacentroval na hlavu střídajícího Hereita. Zatímco pořádající Spartak se po dvou porážkách propadl na deváté místo, patří mýtskému Slavoji dvanáctá pozice, ovšem s odloženým střetnutím proti Berounu (28. října) k dobru!

Slavoj Mýto: Vild, Pfeifer (56. Hereit), Frizoni (88. Grambal), Buršík (73. T. Zajíček), Lávička, Staněk (88. Melka) , Štych, Brudna, Martin Brož . Růžička, Marek Brož.

V neděli: na Letnou dorazí sousedé z Hořovic. Začíná se v 15 hodin, ale bez diváků…

FC Rokycany B - TJ Sokol Radnice 1:1
FOTO, VIDEO: Derby 1. A třídy mělo Šťávu