Křimice – Slavoj Mýto 1:0 (0:0). Hosté začali nadějně. Tvrdě pálil Kotnauer a na opačné straně si poradil Špicl s tečovaným pokusem Voleny. Zahrozil i zkušený Bezdička a svatyni Slavoje ohrozil po něm Dobrý.

Mýto reagovalo šancí Veverky, ale zadáci soupeře byli na místě. Další konfrontace Bezdička versus Špicl opět vyzněla lépe pro gólmana, který pohotovým výkopem našel Kříže a na konci akce byl znovu Veverka. Zach ovšem míč vytěsnil a obdobně si počínal při Abrtově pokusu. Před odchodem do kabin patičkou přihrával Bezdička a Dobrý na Špicla nevyzrál.

Po změně stran zahrozili domácí. Po nedovoleném zákroku Ulricha realizoval trestný kop Bezdička, ale pokus se mezi tyče nevešel. Střídající Hackr na druhé straně areálu mířil moc vysoko. V 66. minutě rozehráli Křimičtí trestný kop a jejich signál vystihl Buchar. Po sedmdesáti minutách se režie ujala zmíněná dvojice Bezdička, Špicl. Nejprve se mýtský gólman vyznamenal, jenže chvíli na to centr Rady zužitkoval dorážkou Bezdička v jediný gól zápasu!

Mýto se snažilo o vyrovnání, ale zbrklostí a nepřesnostmi se připravilo o efektivnější koncovku.

Sestava Mýta: Špicl, Ulrich, Abrt, Buchar, Světlík, Brož (80. Fišer), Veverka (70. Konopásek), Kříž (38. Hackr), Štych, Kotnauer (83. Vonásek), Švejda.

Trenér Petr Bejček, asistent Josef Bejček, vedoucí týmu Jan Basl.

V sobotu: na Letnou dorazí ke šlágru kola Slavoj Žihle. Začátek je v 17 hodin.