Klatovy - Mýto 3:0 (0:0)

Úvodní dějství příliš fotbalové krásy nepobralo. Na Rozvoji se hrál bojovný fotbal s minimem šancí na obou stranách. V 10. minutě se ale přece jen mohlo skóre poprvé změnit. Po přímém kopu z levé strany kapitánovi Milanu Mészárosovi chyběly ke skórování jen decimetry - jeho pohotová hlavička prostor tří tyčí těsně minula.

Ve 24. minutě se vyznamenal domácí brankář Tomáš Novák. Tygřím skokem zneškodnil nebezpečný pokus hostujícího Martina Lávičky z dobrých pětadvaceti metrů. Když následný rohový kop klatovská obrana odvrátila, bylo to z prvního poločasu všechno. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Velkou příležitost ke skórování měli po hodině hry nejprve hosté. Gólman Novák se stoperem Sojkou ale nebezpečí před brankou zažehnali. Dvacet minut před koncem duelu se fanoušci konečně dočkali. Po faulu na Antonína Presla, letní posilu z jihočeského Písku, odpískal rozhodčí pro domácí tým přímý volný kop z hranice šestnáctky. Exekuce se ujal sám Presl a utaženou ránou ke vzdálenější tyči propálil Vilda poprvé.

O šest minut později bylo na Rozvoji ještě veseleji. Po bezvadně rozehraném rohovém kopu se nádhernou hlavičkou trefil nikým neatakovaný mladý stoper Lukáš Rajtmajer, sedmnáctiletý talent, který do Klatov přišel z mládeže Viktorie Plzeň. Gólovou dvanáctiminutovku domácí zakončili další trefou a znovu po standardní situaci. Lukešův pokus se dostal k důraznému Mészárosovi, který překonal Vilda potřetí.