Slavoj Mýto-FK Volduchy 2:2 ( 2:1). Oba trenéři se před výkopem dohodli na hokejovém střídání. Začalo se oboustranně opatrně, ale s přibývajícím časem měl Slavoj častěji míč na kopačkách. Ve střehu ovšem musela stále být mýtská defenziva, protože soupeř podnikal nebezpečné brejky. Obrana s brankářem Vaňátkem je dokázala zneškodnit.

Poprvé se měnilo skóre ve 21. minutě, kdy se zmocnil míče Radek Fišer a jeho střela z hranice velkého vápna skončila u levé tyče Zatloukalovy branky. Po vedoucím gólu si Mýto vytvořilo další možnosti. Zlikvidoval je ochránce svatyně FK a druhým faktorem bylo nepřesné zakončení. Až ve 39. minutě uprostřed hřiště vybojoval míč Petr Cafourek a jeho přihrávku zužitkoval Joao Pereira ke vstřelení druhé branky! Když si všichni mysleli, že poločas skončí za stavu 2:0, přišla po malé domů Auterského hrubá chyba brankáře Vaňátka. Chtěl udělat kličku útočníkovi Volduch, ale uklouzl, a tak měl Daniel Moravec snadnou práci nepříznivý stav korigovat.

Do druhého poločasu vyběhly oba celky v pozměněných sestavách. Volduchy se dočkaly vyrovnání už v 56. minutě. Po faulu Martina Šobáně na Daniela Moravce se z trestného kopu trefil Radek Hoblík! Družstva se ve zbývající části snažila strhnout vítězství na svou stranu. V 66. minutě po výkopu brankáře Vaňátka nevyužili Michal Ineman s Tomášem Hatinou přečíslení dva na jednoho. Dvanáct minut před koncem mohl voldušský Michal Zlatohlávek strhnout vítězství na stranu svého mužstva, ale z malého vápna přestřelil. Tečkou za rušným soubojem byla zahozená šance Tomáše Hatiny.