Slavoj Mýto – Čížová 2:1 (2:1). Soupeř to nemá po nenadálém skonu svého mecenáše jednoduché, ale soutěž chce dohrát.

OTOČENÉ SKÓRE

Po opatrném začátku zahrozili hosté a brzy změnili skóre. Roh zahrával Dvořák a hlavička Zikmunda (kopával i za Mýto) skončila u pravé tyče. Domácí měli šanci po rohu Štycha, kdy střelu Holého zneškodnil Novák. Ve 26. minutě Holý našel Hereita, jehož samostatný únik zlikvidovat opět Novák a dorážka Buršíka skončila vedle. Chvíli na to ale bylo vyrovnáno. Buršík našel Szedmáka a jeho centr si srazil do vlastni branky Skopovým atakovaný Nečas.

Čížová opět zahrozila, jenže do kabin odcházela smutnější. Tomáš Zajíček našel Szedmáka a jeho přihrávku zužitkoval Hereit ve vedoucí gól.

VILDOVA POJISTKA

Druhý poločas odstartoval pozdravy Buršíka a Hereita. Neprosadil se ani Skopový a protivník zavelel k ofenzivě. Zlobili především exligisté Jirouš či Nečas. Nebezpečně hlavičkoval také Rozhoň, jenže nejtěsnější vedení domácích to neohrozilo.

Slavoj podnikal nebezpečné útoky do otevřené obrany protivníka. Na Nováka si nepřišli Buršík ani Skopový a Čížová se nadechovala k závěrečnému náporu. Zahrádkovu ránu vytěsnil Vild k Nečasovi a jeho dorážku zastavil na lajně Martin Brož! Další příležitost hostů opět zmařil výtečný gólman Slavoje. S jeho pomocí přistál míč jen na břevně.

Po nastaveni jedné minuty ukončil sudí Gunitš zajímavé utkání. Mýtská série bez porážky se protáhla na devět zápasů!

NYNÍ DO PŘEŠTIC

Los si zažertoval a posílá teď Mýto k podzimnímu vrcholu do Přeštic. Oba celky nasbíraly po 29 bodech a stejně je na tom rezerva Českých Budějovic. A o bod méně mají Katovice…

Ilustrační foto
Tři kapely zahrají v Hrádku