ŠANCÍ BYLO DOST

V prvních deseti minutách se hrálo většinou mezi oběma šestnáctkami. Až po kiksu domácího Klusky skončila střela Slavíka vedle pravé tyče. Na druhé straně si poradil Vild s pokusem Rozbouda. Ve 23. minutě Hereit našel Slavíka a po jeho přihrávce střílel nad břevno Petr Zajíček. Domácí odpověděli akcí po ose Černý, Míka, David Prais a jeho střelu vyrazil Vild na roh. Další možnost na změnu skóre měli hosté. Po spolupráci obou Zajíčků netrefil centr v brankovém území Rieger. Před odchodem do kabin hlavičkoval zcela volný Martin Míka pouze vedle levé tyče.

ZAJÍČKOVA TREFA

Druhý poločas začal příležitostí Mýta. Havel našel Tomáše Zajíčka a jeho centr odvrátil před Riegerem jeden ze zadáků. Po hodině hry se neprosadil Petr Štych a domácí odpověděli Kučerovým pokusem, který skončil ve Vildově náručí. Skóre se poprvé a naposledy měnilo v 75. minutě. Míč putoval od Štycha přes Riegera a Slavíka až k Petru Zajíčkovi, který si už věděl rady – 0:1!

DOMÁCÍ KOUSALI

Po obdržené brance se domácí vrhli do útoku. Některé závary v šestnáctce vyřešila obrana Mýta se štěstím. Například po rohovém kopu střídající Bachroň pálil přesně, ale z brankové čáry míč odkopl Štych. Kučerovi překazil úmysl Vild a tečkou za zajímavým střetnutím byla hlavička Štycha, která skončila nad Kráslovou svatyní. Po čtyřminutovém nastavení se tři body stěhovaly do Mýta.

SPOKOJENÝ DROZDA

Plný zisk potěšil i lodivoda Slavoje Zbyňka Drozdu: „Oba týmy chtěly hrát fotbal a utkání se divákům muselo líbit. Chotíkov rozhodně nebyl horším týmem. My jsme spíš šťastně získali tři body po jedné z povedených akcí středem hřiště. Opět nás podržel brankář Vild, když předvedl minimálně tři výborné zákroky. Jsme rádi, že jsme po delší pauze opět vybojovali plný počet bodů.“