K důležitému zápasu krajského přeboru dorazil na mýtskou Letnou soupeř z Chodska.

Na perfektně připravené travnaté ploše zahrozili jako první domácí. Po faulu Hojdy vyrazil Brych střelu Slavíka z trestného kopu a dorážku Hereita zastavil praporek pomezního arbitra. Pokus Konopáska skončil vedle levé tyče. Na opačné straně areálu mířil Vavřička nad břevno. V minutě osmnácté Abrt našel Tomáše Zajíčka, který oslovil Riegera a gólman Brych se opět potil. Hosté mohli otevřít skóre po centru Pavlíčka, ovšem znovu Vavřička si nepotykal s přesnou muškou.

Ve 37. minutě explodovala Letná poprvé. Abrt přihrál Holému a jeho centr proměnil neobsazený Konopásek ranou k pravé tyči ve vedoucí gól. Hned po rozehrání vybojoval míč Hereit. Poslal míč na Holého a jeho centr vyrazil Brych jen k volnému Tomáši Zajíčkovi – 2:0.

V úvodu druhého poločasu skončil Štychův lob mimo tyče. Snížit mohl Javorský, ale počínal si obdobně. Do vyložené šance se probil Konopásek. Neproměnil a trest přišel vzápětí. Vild zastavil nedovoleně Černého a pokutový kop proměnil Šmejkal. Ovšem domácí rozehráli, Tomáš Zajíček přihrál Štychovi a jeho centr uklidil hlavou potřetí do sítě Konopásek.

Po hodině hry to ale zase bylo jen o gól. Javorský s notnou dávkou štěstí korigoval a Domažlice kousaly. Jejich příležitost překazil Abrt a domácí se museli mít na pozoru. Odpověděli Konopáskovou ranou do břevna. V koncovce, kdy Jiskra mohutně tlačila (včetně gólmana), vybojoval míč Šmíd, ale možnost přidat pojistku mu zhatil Kalný.