Mýto zdolalo Horní Břízu a vrátilo se do čela tabulky krajské 1. A třídy

Mýto – Fotbalisté Slavoje Mýto se vrátili do čela krajské 1. A třídy. Stejně jako druhá Žihle mají na kontě 44 bodů a tříbodový odstup od třetí Horní Břízy. Ztráta dalších celků na elitní trio je výraznější (jedenáct a více bodů).

7.4.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

Slavoj Mýto – Horní Bříza 3:0 (1:0). V původním termínu se nemohlo hrát kvůli počasí. Středeční dohrávka připomínala zpočátku šachovou partii s minimem šancí. Hostující Chocholatý orazítkoval břevno, na opačné straně se ve 20. minutě neprosadil Švejda. Až tři minuty před odchodem do kabin domácí fanoušci jásali. Trestný kop realizoval perfektně Petr Štych!

Po obrátce se Slavoj uklidnil. Zejména, když v 56. minutě Švejda přidal po kombinaci Štycha s Konopáskem druhý gól. O konečnou podobu výsledku se postaral v 70. minutě Konopásek, který přetavil samostatný únik ve třetí zásah. V koncovce Špicl udržel čisté konto a příležitost zahodil Hereit.

Slavoj Mýto: Špicl, Buchar, Abrt, Brož, Ulrich (80. Vonásek), Petr Bejček, Štych, Veverka, Švejda (66. Pavel Bejček), Konopásek, Hereit.
Rozhodčí Mazanec z Klatovska udělil pět žlutých karet v poměru 2:3.

Borcům Slavoje moc času na lízání ran nezbývá. V sobotu od 16.30 se představí ve Kdyni nedaleko Domažlic.

7.4.2017 VSTUP DO DISKUSE
Prezident dekoroval obec Břasy prezidentskou stuhou.
37

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman diskutuje s občany v Horšovském Týně

Žáci z Mirošova a Dýšiné se včera setkali na dětském dopravním hřišti.
14

Nebude to jednoduché, míní kouč Vrba

Lucern (od zvláštního zpravodaje Deníku) – V české lize suverénně kralují a zdolávají jednu těžkou překážku za druhou. A uspět chtějí také v Evropské lize. Fotbalisty Viktorie Plzeň čeká dnes večer třetí zápas ve skupině G – na stadionu v Lucernu se postaví FC Lugano, poslednímu týmu ve skupině.