Slavoj cestoval do Horažďovic, které doma dosud neztratily ani jeden bod (na podzim vyhrály v Mýtě jasně 4:0 ) a v minulém kole nastřílely Zbirohu sedm branek.

Horažďovice–Slavoj Mýto 3:2. Ze strachu, aby ho nepotkal stejný osud, začal Slavoj z defenzivní taktikou a domácí prakticky do 20. minuty nepustil za půlku. Hned v 7. minutě po závaru ve vápně odkopl před Křivancem Tomáš Huml. Další šance domácích přišla o čtyři minuty později, kdy střelu Cihláře zblokoval znova Huml na roh. Ten zahrával Beránek a neobsazený Mičkal netrefil z malého vápna Špiclovu branku. Ve 14. minutě fauloval Švejda Jůdu a trestný kop Beránka zblokovala zeď na roh. Zahrával ho Cihlář a hlava Mičkala z malého vápna skončila nad břevnem. Ve 21. minutě se osmělil i Slavoj když ve středu hřiště vybojoval balón Kříž, obešel čtyři protihráče, prodloužil balón na Štycha, který oslovil přihrávkou Ulricha. Jeho centr odkopla domácí obrana. Ve 29. minutě fauloval Janouškovec Švejdu, T. Huml přihrál na bráchu, ale jeho střela skončila vedle domácí branky.

Ve 30. minutě fauloval Štych Křivance a následný trestný kop Čadka skončil vedle levé tyče Špiclovy branky. Přišla 36. minuta zápasu, kdy utekl po levé straně Křivanec. Jeho centr trefil z voleje Beránek. Špicl míč vyrazil a neobsazený Beránek zaznamenal první branku zápasu. Ve 44. minutě přišla největší šance Slavoje v prvním poločase, když Kříž vysunul M. Humla. Jeho přihrávku zpracoval Švejda a postupoval sám na domácího brankáře Jarolíma. Střela skončila těsně vedle levé tyče a znovu se naplnilo přísloví nedáš – dostaneš. V poslední minutě kopal domácí Cihlář rohový kop, který Špicl vyrazil, místo aby míč chytil, znovu k Cihlářovi a jeho následný centr si nešťastně srazil Švejda do vlastní sítě na 2:0. Hned po rozehrání ukončil sudí Kulhánek poločas.