Mýto vyhrálo v Tlustici. Včera Slavoj nekopal

Mýto – Fotbalisté Slavoje Mýto pokračovali v přípravě na krajskou 1. A třídu.

1.8.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Petr Fojtík

SK Tlustice–Slavoj Mýto 1:3 (0:2). Po prohraném zápase ve Stodě se Slavoj Mýto vydal na další přátelské utkání do Tlustice. Hned na začátku zápasu si domácí mužstvo vytvořilo Keckstejnem vyloženou šanci, kterou nadvakrát zlikvidoval Špicl. Náznak další šance po přihrávce Bláhy na Jelena odvrátila obrana Mýta a následoval protiútok, který zastavil faulem domácí Souček. Trestný kop Michala Humla skončil nad brankou Červenky.

Ve 35. minutě Kříž vysunul Veverku. Jeho střelu zblokoval domácí Bystřický na roh, a ten po rozehrání bezpečně zlikvidoval Červenka. První branka zápasu padla vzápětí. Pavel Ungr fauloval Veverku a ponechanou výhodu zužitkoval po Křížově přihrávce Přibil ve vedoucí branku Slavoje. O dvě minuty později vybojoval Auterský míč, posunul ho Přibilovi, ten našel Kříže a na konci gólové akce byl Švejda – 0:2!

Druhá půle začala svižněji a hned v 50. minutě fauloval Tomáš Huml Bláhu. Trestný kop Turka skončil těsně vedle levé tyče. O pět minut později.