Mýto vyšlo v Lubech opět bodově naprázdno

Mýto – Motor mýtských fotbalistů se zadřel. Po domácím nezdaru s Černicemi se jediný zástupce okresu v krajské 1. A třídě neprosadil ani na předměstí Klatov.

9.11.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Rudolf Hoffmann

Start VD Luby–Slavoj Mýto 5:1 (3:0). Úvod zápasu obstaral hned ve 2. minutě Tomáš Hatina. Jeho střelu zlikvidoval gólman Kalaš. O čtyři minuty se měnilo skóre, jenže na opačné straně hřiště. Dlouhý aut Koželuha podběhl Tomáš Huml, na malém vápně tečoval nešťastně míč Spěváček a domácí Čížek ho doklepl do prázdné branky – 1:0! V minutě osmnácté vybojoval míč Tomáš Hatina a po přihrávce Švejdy střelu Spěváčka zneškodnil ochránce lubské svatyně. Při protiútoku fauloval Kořán domácího Křížka a trestný kop Šůse vyrazil Špicl na roh.

Po půlhodině hry chyboval Ulrich. Šůs mu vzal míč a centroval na Čížka, jehož hlavička cíl nenašla. Borci Startu VD byli při chuti a Kostolanský se v samostatném úniku neprosadil. Mýtští zareagovali až ve 39. minutě. Spěváček utekl po levém křídle a jeho přihrávka našla Tomáše Hatinu. Kalaš byl opět na místě a po výkopu nastal ve vápně Mýta závar, z něhož rezultoval Čížkův druhý gól. Ani to nebylo v první půli vše. Zaváhal Kořán a po přihrávce Koželuha prostřelil Špicla z velkého vápna Křížek na 3:0!

Více přímo v Deníku.

9.11.2011

PŘÍMO V PROSTORÁCH Probační a mediační služby Rokycany její vedoucí Zdeňka Blažková zodpovídala dotazy studentů Gymnázia a Střední odborné školy Rokycany.

Gymnazisté se vydali za odborníky z mediační služby

Roman Hubník.

Hubník: Škoda první půle

Příkosice – V červnu bylo Karolíně Kapounové z Příkosic osmnáct let. Letos poprvé půjde k volbám. Osud republiky jí není lhostejný.

Mýto - Bezmála dvanáct set oprávněných obyvatel mohlo odevzdat svůj hlas v Mýtě.

Rokycansko – Fotbalisté se posunuli do podzimního finiše.