Mýtská rezerva zvala k přestřelce Komárov

Mýto - Záložní celek Slavoje Mýto si k poslední prověrce před startem okresního přeboru pozval hosty z Komárova.

23.8.2013

Ilustrativní fotoFoto: Deník

SLAVOJ MÝTO BFK KOMÁROV 4:4 (2:3). Na perfektně upraveném hřišti začali domácí první možností, kterou po kolmici Floriána zneškodnil Fišerovi strážce svatyně Tráva. Zaúřadovali tak hosté a chytrý obstřel Zemana skončil za zády Vaňátka 0:1. Uteklo pár minut a hosté zacílili přesně podruhé. K odraženému míči se dostal Hausner a nedal žádnou šanci brankáři. Slavoj hrozil z nebezpečných výpadů, jenže pokusy Hereita ani Veselého se neujaly. Opět tak hřmělo před domácí brankou. Po centru Martinkoviče z pravé strany se podruhé prosadil Hausner a zvýšil na hrozivých 0:3.

Deset minut před koncem prvního poločasu se konečně prosadil i domácí soubor. Střelu Pereiry ještě odvrátil Tráva, jenže odražený míč přistál u nohou Floriána. Ten našel lépe postaveného Hereita, který neměl problém rozvlnit síť. O chvíli později byl nedovoleně faulován Hereit, Cafourek rychle rozehrál na Davida Hatinu, a ten korigoval už na 2:3. Nepozornost domácí obrany mohla znamenat další obdržený gól, Hausner však nezamířil přesně a nedokonal hattrick.

Úvod druhé půle byl jasně v režii domácích, kteří se hnali za vyrovnáním. Střely Fajfra i Veverky skončily u gólmana Trávy, jenže i on už byl v třiašedesáté minutě krátký na Hereitovu dorážku z hranice brankového území.

Více v pátečním vydání Rokycanského deníku.

23.8.2013 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační foto HC Škoda Plzeň - HC Olomouc.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Hráči Viktorky porazili v neděli doma 3:0 Zbrojovku Brno.
20

Série pokračuje. Viktoria porazila i Brno

Dobřívští házenkáři uspěli dvakrát

Rokycansko – Podzim národních házenkářů v oblasti vrcholí. Podívejme se na výsledky minulého kola.

Starostům se nevedlo, vyhrál jen jeden z nich

Plzeňský kraj – Kandidátka STAN na vítězné ANO nestačila ani tam, kde vládnou kandidáti.

Policie pátrá po Petru Šlehoferovi z Rokycan

Rokycany – Kriminalisté z oddělení obecné a hospodářské kriminality Rokycany pátrají po hledaném muži, na kterého byl soudem vydán příkaz k dodání do výkonu trestu.

Vrba: Máme co napravovat

Plzeň – Porážkou s Luganem připravili svým fanouškům velké zklamání. Už tuto neděli si je mohou fotbalisté Viktorie Plzeň částečně udobřit. V jedenáctém kole první ligy doma přivítají celek Zbrojovky Brno.