SK Senco Doubravka - TJ Slavoj Mýto 2:1 (1:1)

V úvodu zápasu po přihrávce Petra Zajíčka střílel Vileta nepřesně. Další možnost zneškodnil Staňkovi domácí gólman Luhový. Na druhé straně se z první šance Senca skóre měnilo. Petr Štych uklouzl a Šural našel neobsazeného Roubala, který pohodlně překonal Matouše. Hosté zahrozili po centru Holého a se střelou Petra Zajíčka si poradil Luhový. Chvilku na to se vyznamenal mýtský brankář Matouš a byl navíc u vyrovnání. Rozehrál na Marka Brože, který oslovil Holého a jeho přihrávku zužitkoval Petr Zajíček. Poslední příležitost před odchodem do kabin měl Šural po chybě Martina Brože, ale Vileta situaci zachránil.

Do druhého poločasu udělali oba trenéři několik změn v sestavách. První zahrozil Holý po centru Vilety, ale jeho pokus se mezi tyče nevešel. Vzápětí odvracel centr Marka Brože na rohový kop Trojanec. S centrem Vilety si poradil Mařík.

ROZHODNUTÍ PO ROHU

Domácí zahrozili až v 65. minutě po autu Fleissiga, když střílel Trojanec. Střídající Zach byl však na místě. Po rozehrání Martin Brož našel Světlíka, jenže Hereit na konci akce vysoko přestřelil. Rozhodující moment přišel v 73. minutě. Rohový kop Fleissiga přetavil hlavou ve vítězný zásah Václav Světlík. Vzápětí se ocitl v šanci mýtský Vokáč a Mařík se zapotil. Neujal se ani trestný kop Vilety, takže naši vyslanci odjížděli s prázdnou.

Hrálo se bez žlutých karet.

Slavoj Mýto: Matouš (46. Zach), Staněk, Martin Brož,Havel, Marek Brož, Lávička, Petr Štych, Holý, Vileta, Petr Zajíček, Konopásek. Střídali: Martin Světlík,Vokáč, Tomáš Zajíček, Hereit, Szedmák, Buršík.

Trenér: Vašica, trenér brankářů: Peleška, zdravotník: Basl, vedoucí: Stupka.

Ve třetím kole: včera večer Slavoj Mýto přivítal Klatovy 1898.