Nejvýše jsou divizní mladíci FC Rokycany v kategoriích U19 a U17. Následuje krajská soutěž, kam byly do skupiny B zařazeny celky Slavoje Mýto a TJ Sokol Radnice (ve fúzi se Skomelnem). Do městského přeboru v Plzni se přihlásilo pět oddílů: Strašice, Zbiroh, Raková plus Mirošov, Hrádek plus Příkosice a Volduchy ve spojení s Holoubkovem. Horkou neděli využili k herní přípravě v Mýtě a ve Strašicích.

Slavoj Mýto - Komárov 4:2 (2:2). Na Letné se představil účastník středočeské 1. A třídy a byl kvalitním sparingpartnerem. Domácí už měli za sebou přátelský zápas s muži Lhoty pod Radčem, ale po fyzické stránce vydrželi i tentokrát. Ujali se vedení Končelem a v první půli rozvlnil síť ještě Chvála chytrým lobem. Soupeř ale vždy dokázal srovnat krok. Po změně stran rozjásal šedesát fanoušků talentovaný Jarolím a až v posledních vteřinách přidal pojistku znovu Končel. V neděli dopoledne si to Mýto rozdá se Spartakem Žebrák.

Holoubkovský rybník
Holoubkovský rybník milují wakeboardisté i otužilci, novinkou je hausbót

Spartak Strašice - Žákava 1:3 (0:2). Hosté z jihu Plzeňska budou kopat krajský přebor a byli pro Spartak hodně tvrdým soustem. Měli výraznou převahu, jenže proti byl strašický gólman, který předváděl vynikající zákroky. Až v posledních vteřinách posvíceneckého střetnutí se stovka diváků dočkala čestného úspěchu domácích.