V pátek večer dorazilo na náhradní hřiště (i když trávník je zde ve výtečném stavu) Dynamo ZČE Plzeň. Loňský účastník divize by se rád do republikové soutěže vrátil a přesvědčil o svých kvalitách. Zvítězil 8:3 po poločase 4:0 a domácí mohou litovat zahozených šancí v prvním poločase. Po obrátce a množství střídání se družstva věnovala spíše ofenzivě a padesát fanoušků zatleskalo celkově jedenácti brankám. Za Slavoj dvakrát skóroval Filip Koudelka a pokutový kop proměnil Chmelík.

Tento týden je ve znamení tréninků. V pátek večer rezerva Mýta hostí SK Tlustice a a to už sousední parket obsadí příznivci skupiny Lucie revival. V sobotu je na pořadu nohejbalový turnaj a vrcholem pouťového víkendu bude nědělní setkání čtyř týmů mužů.. Pořádající oddíl zve znovu přátele z Loděnice, Zbraslavi a Rokycan (dorazit by měla záloha FC). Výkop je ve třináct hodin.