Do Sedlčan se modrobílá družina nevypravila a nekonao se ani původně domluvený zápas se Žebrákem. Pomocnou ruku nakonec podal Baník Líně, lídr okresního přeboru na severním Plzeňsku. Za dějiště byla zvolená umělá tráva mezi rokycanskými bytovkami, jejichž nájemníci mohli sledovat a za okny zatleskat tuctu gólů.

Slavoj Mýto – Líně 10:2 (2:2). V první půli se představila ryze dorostenecká sestava mýtské družiny. A nejen podle průběžného výsledku sehrála s hosty vyrovnanou partii. Po krátké přestávce ale nastoupil zcela jiný tým Slavoje a obraz hry se dramaticky změnil. Baník se zakopal před vlastní šestnáctku, jeho brankář dělal divy, jenže osmi trefám nezabránil. Třikrát se na demolici soupeře podílel Šikander, dvakrát Prach a jednou Jan Mašek, Jan Melka, Komenda, Štych a Matěj Melka.

Fotbalisté TJ Sokol Radnice (na archivním snímku hráči v červených dresech) podlehli ČLU Beroun na jeho umělé trávě těsně 3:4.
Fotbalové Radnice v úvodní přípravě neuspěly. Štěpánek: Byli jsme špatní

Pro statistiky uvádíme všech 24 hráčů Mýta, kteří na Líně vyrukovali: Vild, Brož, Hatina, Jan Melka, Matěj Melka, Štych, Mackovič, Kellner, Šmíd, Huňatý, Chvála, Komenda, Ryba, Šikander, Mařík. Jan Mašek, Ondřej Mašek, Jakub Lenk, Matěj Lenk, Prach a Hereit.

Mýto během února a března jezdí za protivníky – do Berouna, Horšovského Týna, Žihle (zde se soustředěním) nebo do Bolevce.