U dna tabulky krajského přeboru v kopané se krčí nováček z Mýta. Odevzdal body i v minulém kole.

Mýto Přeštice 1:6 (1:2). Zpočátku vyrovnaný souboj ovlivnila dvacátá minuta a v ní zákrok domácího Veverky na Gerstnera. Byl z toho přímý kop a červená karta, takže Slavoj bojoval sedmdesát minut v deseti a navíc s pocitem křivdy. Fotbalové koření ve formě tří branek servírovali střelci až před odchodem do kabin. Nejprve dvakrát udeřili jižané (Zdeněk, Klokan), aby po neúspěšném Štychově lobu přece jen ve 44. minutě snižoval Světlík. Jeho zásah ovšem posvětil pomezní sudí Lhoták.

Po obrátce chtělo Mýto vyrovnat, jenže v 51. minutě ho nepodržel gólman Křikava. Gerstner z dvaceti metrů rozvlnil síť a Přeštice to viditelně uklidnilo. Kontrolovaly vývoj střetnutí a v posledních minutách třikrát udeřily! Nejprve Vacík proměnil penaltu, vzápětí pálil přesně Lambor a tečku za nepovedeným mýtským vystoupením udělal Blahoudek.

Kromě zmíněného vyloučení to na žluté karty skončilo 2:2.