FK Komárov – Slavoj Mýto 3:0 (0:0). Nerovný trávník nedovoloval kombinační hru, ale přesto domácí brzy zahrozili. Hackr poslal míč na roh a po Kolářově exekuci zastavil Krátký střelu Koláře. V 19. minutě Nohýnek (exligista v dresu Slavoje) vysunul Riegera, jehož v šestnáctce fauloval Komínek. Sudí nařídil pokutový kop, jenže Štychovi překazil radost gólman Herco.

Další šanci hostů měl Abrt, ale pálil moc vysoko. Ke konci poločasu opět zahrozili Komárovští a závar hasil Ulrich razantním odkopem.

Hned v úvodu druhého dějství zaváhala mýtská obrana a Zítkova dorážka skončila za Vildem – 1:0. Slavoj chtěl odpovědět, jenže Hackrova rána těsně minula pravou tyč. Lekci z efektivity tudíž udělovali znovu domácí. Srp mířil přesně a tentýž hráč v 83. minutě vysunul Zítka, který podtrhl výhru Středočechů. Korigovat nepříznivé skóre mohl Rieger, ale trefil brankáře. Sudí Kares v 90. minutě aktéry vysvobodil posledním hvizdem.

Sestava Mýta: Vild, Ulrich. Abrt. Veselý. Dongres, Hackr. Nohýnek. Štych, Krátký, Rieger. Šmíd a připraven Brož.