Fotbalisté mýtského Slavoje se drží v lepší polovině krajské 1. A třídy. Svoji váhu měla výhra s nevyzpytatelnými Chody.
Slavoj Mýto–Jiskra Domažlice B 5:2 (1:0). Začátek zápasu byl smutný. Přítomní uctili minutou ticha památku bývalého hráče Václava Kunce a člena nynějšího kádru Jana Petříčka. Oba v minulých dnech své nejbližší a přátele navždy opustili…

Po rozehrání dali o sobě nejdříve vědět hosté. Jmenovitě Krakeš, který už ve 2. minutě trefil tyč a v 8. minutě Vaňátko jeho trestný kop vyrazil nad břevno. O minutu později se dostal do vyložené šance domácí Švejda, ale jeho pokus směřoval mimo tyče. Hned na to Kříž prodloužil míč na Hatinu, jenže také míří mimo. Další střela Hatiny byla sražena na roh. Po jeho rozehrání Kříž z malého vápna přestřelil.