Fotbalisté Slavoje Mýto si vedou v krajské 1. A třídě se střídavými úspěchy.
Slavoj Mýto–Město Touškov 1:1, PK 3:4. První šanci měli hosté, ale trestný kop Bárty chytil Vaňátko. Pak začal úřadovat mladý Švejda. V 10.minutě po jeho centru hlavičkoval Veverka nad a o čtyři minuty později putoval míč po ose Huml, Hatina , Švejda, a ten dostává Slavoj do vedení.

Po obdrženém gólu se začali prosazovat hosté. Chvojka střílel těsně vedle, Káníkův trestný kop chytil domácí gólman a stejná situace se opakovala ve 28.minutě. Po třech minutách zachraňoval Tomáš Huml a nákop Schveinerta vyrážel Vaňátko. Ve 35. minutě se hosté přece jen radovali. Po centru Bárty se trefil Kumpera na 1:1. První poločas skončil pokusem domácího Ulricha, který pálil vedle.

Slavoj chtěl tři body a po přestávce střílel Švejda nad břevno. Ránu Hatiny chytil Mudra. Pak vyzkouší Bárta z trestného kopu Vaňátka, ale Mýto se dál tlačilo do šancí. Centr Švejdy odvraceli hosté na roh, po němž realizoval Kříž trestný kop za ruku a Bárta zachraňoval na roh. V 83. minutě Michal Huml přihrál Hatinovi, jenže gólman Mudra vyrážel míč na roh a po něm brankář opět chytil Hatinův pokus.

Více přímo v Deníku.