Fotbalový okresní přebor mužů se po neděli uloží k zimnímu spánku. Bude svědčit Hrádku, který má na první pozici hodně slibný náskok (zatím sedmi bodů). Ani pronásledovatelé z Cheznovic a Volduch však nemusí věšet hlavy. Jejich dosavadní zisk je opravňuje pomýšlet na případnou baráž o 1. B třídu. Srovnatelně jsou na tom zatím korunní princové z Domažlicka a Plzně–jihu.

Podívejme se na výsledky dvanáctého kola, přičemž k některým střetnutím se vrátíme podrobněji zítra, kdy chystáme dvě sportovní stránky z Rokycanska!

Mýto B–Cheznovice 2:4 (0:1) – favorizovaní hosté se ujali vedení těsně před odchodem do kabin zásluhou Hrabáka. Hned po obrátce zařídil Novotný stav 0:2, jenže David Hatina během šedesáti vteřin vyrovnal (podruhé to bylo z penalty). Proti byl cheznovický Moulis, který v 81. a 87. minutě rozhodl.
Skomelno–Hrádek 0:4 (0:0) – po pětačtyřiceti minutách se schylovalo k senzaci, jenže po změně stran vedoucí tým zabral. Láryš, Telekeš a dvakrát Koželoušek rozesmutněli domácí fanoušky.

Volduchy–Raková B 2:0 (1:0) – houževnatý nováček se držel srdnatě. Jeho defenzivu přelstil pouze Veselý v 7. a 73. minutě.
Zbiroh B–Radnice B 2:1 (1:1) – hosty rozjásal ve třinácté minutě Dan Buchanec, ale před odchodem do kabin Dibus vyrovnal. Stejný hráč vsítil v 80. minutě vítěznou branku TJ Město.

Mirošov–Příkosice B 1:1, na penalty 6:5. V derby se radovali hned ve třetí minutě hosté díky Jelínkovi. O dvacet minut později srovnal Jan Šimonovský, který také proměnil rozhodující pokutový kop v napínavé sérii.

Strašice B–Holoubkov 1:6 (0:2) – Petřík a Teplý zajistili favoritovi slibný odstup. Po změně stran ho zvýraznili Mošna a znovu Teplý. Hrabák z penalty snížil, ale hosté (už bez vyloučeného Šrámka) kontrovali Jankovským a Aubrechtem.

Břasy–Těškov 3:3, na pokutové kopy 3:2. Hosté, jimž se v sezóně moc nedaří, začali zostra a po osmi minutách vedli 0:2 (Šeterle, Florián). Vocásek s Moravcem stihli do přestávky vyrovnat, jenže Onufriy znovu poslal Těškov do vedení. V 84. minutě srovnal krok Kalaš a Primalex získal druhý bod v rozstřelu.