Fotbalisté mýtského Slavoje neuspěli před vlastním publikem v zápase krajské 1. A třídy.
Slavoj Mýto–FC Chotíkov 0:5 (0:1). Zápas s kandidátem na postup do krajského přeboru si nenechala ujít stovka příznivců (někteří dali přednost zápasu MS v ledním hokeji ČR–Rusko). Na začátku to vůbec nevypadalo, že ze střetnutí bude tak jednoznačná záležitost hostujícího týmu.

První příležitost měl ve 21. minutě Slavoj. Po faulu obrany Chotíkova zahrál Michal Huml trestný kop z 20 metrů a jeho střelu neudržel brankář Krásl. Dorážku Ulricha vyrazil gólman na roh. Místo vedení přišel trest ve 27. minutě, kdy po chybě Kříže uprostřed hřiště se zmocnil míče Belan a s jeho přesnou přihrávkou naložil perfektně Kellner. Udělal kličku brankáři Špiclovi a do prázdné branky zajistil vedení hostů. Za zmínku stojí i trestný kop Purkarta ve 35.minutě, který obrana Mýta odvrátila do autu. Po nastavení jedné minuty ukončil sudí Kohout první poločas za stavu 0:1.