Mýtu se doma nedaří. Uspěje v Lubech?

Mýto - Slavoj přivezl tři body z Blovic. Jenže na ně nenavázal v souboji s Černicemi.

4.11.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Kastner

Jediným zástupcem okresu v 1. A třídě Plzeňského kraje je Slavoj Mýto. nevede si špatně, ovšem o cenné body přichází většinou v domácím prostředí. lepší je to při výjezdech za soupeři.

Sokol Blovice–Slavoj Mýto 2:3 (1:2). Po domácí remíze ze Slavojem Žihle a nezdaru při exekuci penalt se Slavoj vypravil na jih od Plzně.
Před sedmdesátkou příznivců a pod taktovkou sudího Šlapáka začal duel oboustranně opatrně. Ve dvanácté minutě zahrozil domácí Nádraský, který po rohovém kopu Laibla a odkopu Tomáše Humla přestřelil Vaňátkovu branku. O osm minut později po faulu Šobáně chytil Vaňátko trestný kop Laibla a jeho výhoz na Kříže, pokračoval přihrávkou na Veverku, který si však počínal nedovoleně. Následoval protiútok Blovic a Žákova rána z hranice šestnáctky skončila za Vaňátkovými zády. Chvilku na to byla vyrovnáno. Fauloval Nádraský a k trestnému kupu se postavil Kříž. Pálil přesně i důrazně přes zeď a bylo to 1:1. Mýto dokonce hned o čtyři minuty později vedlo. Po odkopu Ulricha se zmocnil míče Tomáš Hatina. Přihrál Švejdovi a jeho střela skončila pod břevnem gólmana Tománka.

Soupeř se snažil ještě před odchodem do kabin o vyrovnání. V rozporu s pravidly zastavil Kolařík blovického Rouse ve 32. minutě. Laibl zahrával trestný kop, míč zastavil Šobáň a Šebova dorážka cíl nenašla. Do konce poločasu stojí za zmínku ještě příležitost Laibla, který utíkal sám na branku Vaňátka, ale ten s pomocí Kříže šanci zlikvidoval.

Více přímo v Deníku.

4.11.2011

Ilustrační foto HC Škoda Plzeň - HC Olomouc.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Hráči Viktorky porazili v neděli doma 3:0 Zbrojovku Brno.
20

Série pokračuje. Viktoria porazila i Brno

Dobřívští házenkáři uspěli dvakrát

Rokycansko – Podzim národních házenkářů v oblasti vrcholí. Podívejme se na výsledky minulého kola.

Starostům se nevedlo, vyhrál jen jeden z nich

Plzeňský kraj – Kandidátka STAN na vítězné ANO nestačila ani tam, kde vládnou kandidáti.

Policie pátrá po Petru Šlehoferovi z Rokycan

Rokycany – Kriminalisté z oddělení obecné a hospodářské kriminality Rokycany pátrají po hledaném muži, na kterého byl soudem vydán příkaz k dodání do výkonu trestu.

Vrba: Máme co napravovat

Plzeň – Porážkou s Luganem připravili svým fanouškům velké zklamání. Už tuto neděli si je mohou fotbalisté Viktorie Plzeň částečně udobřit. V jedenáctém kole první ligy doma přivítají celek Zbrojovky Brno.