Naděje Radnic žila jen poločas

Přívětice - Atraktivní fotbalová příprava se odehrávala ve vysokohorském středisku. Přesněji v Mexiku alias Přívěticích, kam si Radnice pozvaly tým krajského přeboru.

29.7.2015

Ilustrační fotoFoto: František Géla

TJ Sokol Radnice FC Rokycany B 4:7 (2:1). Už v desáté minutě se trefil z přímého kopu Paleček a Radnice vedly 1:0. Po půlhodině nově se tvořící mužstvo z Husových sadů srovnalo krok ranou k tyči. Jenže těsně před odchodem do kabin Sokol udeřil podruhé, když akci Habra zúročil Draský. Další dvě šance domácích zazdil Esterka.

Ve druhé půli Rokycany B viditelně zrychlily. Navíc zpřesnily hru a po třech přesných střelách otočily skóre na 2:4. Valenta sice technickou ranou z hranice šestnáctky snížil na 3:4, ale hosté znovu odskočili na dvoubrankový rozdíl. V 77. minutě navíc po faulu Draského proměnili penaltu a z přímého kopu připojili sedmý zásah! Na konečný stav 4:7 upravil Habr, když se v 88. minutě nejlépe orientoval v brankovém území.

Celkově lze říci, že v první půli domácí předvedli velmi dobrý výkon. Ve druhém dějství se však favorit prosadil a zaslouženě zvítězil.

Branky Rokycan: dvakrát Vileta, jednou Kroc, Kořínek, Huňáček, Pfeifer a Lipčák.

Sestava Radnic: Kőrner, Richter, Rýdl, Draský, Habr, Loukota, Kroc, Valenta, Paleček, Esterka, Fencl a střídal Krč.

29.7.2015 VSTUP DO DISKUSE

Zbirožský zámek chystá Halloween

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Základní škola ulice Míru zítra zve na živou výstavu

Rokycany – Týden školákům zkrátí dvoudenní podzimní prázdniny. ZŠ ulice Míru si proto v duchu přijatého celoročního hesla Máme rádi přírodu naplánovala dny projektové výuky.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Olomouc, Plzeň – Věděli, že to v Olomouci nebude lehké, ale že si odvezou tak hořkou porážku, hokejisté Škody Plzeň nečekali.

Série pokračuje. Viktoria porazila i Brno

Plzeň – Nezaváhali. Fotbalisté Viktorie Plzeň vyhráli už jedenácté utkání v řadě od začátku ligové sezony. V neděli doma porazili 3:0 Zbrojovku Brno, vedenou bývalým koučem Plzně Romanem Pivarníkem. O branky se postarali Krmenčík, Hořava a Kopic.

Dobřívští házenkáři uspěli dvakrát

Rokycansko – Podzim národních házenkářů v oblasti vrcholí. Podívejme se na výsledky minulého kola.