Zbiroh B – Strašice B 0:2 (0:2). Nejdříve se začínalo na trávníku TJ Město a domácí poslaly do kolen dva slepené góly ze závěru první půle (Tyrpekl, Žiačik).

Dobřív B – Líšná 4:4 (1:3). Utkání, při němž se fanoušci nenudili. Tým od Zbiroha měl navrch a vedl už o tři branky, ale Sokol se rozlétl k mohutnému náporu. Za Dobřív Švejda, Kolmačka, Kanta z penalty a Košťálek, za Líšnou Valajanis, Lisý, Adi a Kinzler.

Mirošov B – Příkosice B 1:8 (0:7). Hrálo se v báječné atmosféře, podpořené početnou skupinou fanoušků ze sousedního Kakejcova. Čechie řádila v první půli (dvakrát Pražák a Vlček, jednou Rychlý, Kravařík a Lukeš). Po změně stran se znovu prosadil Rychlý a až pak Boháč snižoval.

Volduchy B – Němčovice 3:4 (2:4). Za indisponovaného sudího musel zaskočit laik a neměl to lehké. Dukla měla nabito a za 45 minut se trefila čtyřikrát (Fast, Lukáč, Rada, Kolář). Rezerva domácích odpověděla Langem i Řehořem a po obrátce Šponarem. Jenže to bylo z její strany vše.

Břasy B – Lhota pod Radčem 3:3 (1:1). Po tragickém vstupu do soutěže zvedají Lhotečtí hlavu. V koncovce smazali dvoubrankový odstup a vezli si cenný bod. Dvakrát Hendrych a jednou Beneš byli úspěšní za Primalex, tým od Radče potěšily dvě trefy Janoty a jedna Vracovského.

O víkendu: v sobotu 1. října od 16 Líšná – Zbiroh B, Příkosice B – Břasy B, Lhota pod Radčem – Dobřív B, Němčovice – Mirošov B. V neděli Strašice B – Volduchy.