Němčovice - Mirošov B 11:0 (4:0). Dukla se veze na vítězné vlně a odnesli to jižané. Pětkrát jejich konto zatížil Pižga, dvakrát Rada a jednou Chvojka, Lukáč, Kroc i Fast.

Lhota pod Radčem - Dobřív B 2:4 (0:0). Vše podstatné se událo až po obrátce. Střelecký prapor vítězů držel Sekyra, autor všech čtyř gólů. Za poražené se prosadili Barza se Šindlerem.

Penalta. Ilustrační snímek
Nedal penaltu, v klubu skončil. Nepřejeme ti nic dobrého, slyšel Slovák na cestu

Volduchy B - Příkosice B 1:2 (0:1). Záloha Čechie to neměla jednoduché, neboť ve stejném čase hrál v Dobřívě první tým. Zvládla ale také výjezd perfektně, když se prosadili Opatrný a po změně stran Nguyena Tien Hoang Hiep. Za domácí korigoval až v 87. minutě P. Kratochvíl.

Zbiroh B - Březina 2:4 (1:2). Borci TJ Město se sice ujali vedení Hrabákem, ale pak jejich obranný val pokořili Klement, Sobota, znovu Klement a z penalty Fiala. Před koncem se podruhé prosadil Hrabák.

Strašice B - Břasy B 4:1 (1:0). Rezerva Spartaku potvrdila převahu čtyřmi góly. O tři se postaral Pospíšil, zbývající přidal T. Kunc. Za keramiky snižoval Stadler.

Fotbalová reprezentace si zatrénovala před čtvrtečním kvalifikačním zápasem s Albánií
Fotbalisté chtějí s Albánií zvítězit. Souček je po ráně do hlavy fit a těší se

Aktuální pořadí: 1. Březina 9, 2. Němčovice a 3. Příkosice B po sedmi bodech… 9. Lhota, 10. Mirošov B bez bodu.

O víkendu: vše v neděli od 17 hodin a utkají se Volduchy B - Němčovice, Příkosice B - Březina, Mirošov B - Lhota pod Radčem, Dobřív B - Strašice B a Břasy B - Zbiroh B.