Komise okresního fotbalového svazu vydávají směrem do klubů tyto oficiální informace:
STK
j Sportovně technická komise schválila výsledky minulého kola soutěží mužů a mládeže včetně předehrávky OP mužů Strašice–Primalex Břasy (6:0).
j STK schválila termín odloženého zápasu ligy starých gard Spartak Strašice–Sokol Líšná na středu 20. října od 16.30 hodin.

DK
j Disciplinární komise upustila od trestu pro hráče Radnic Pavla Mašteru a pro hráče Strašic Jana Ritzingera – dle RS OFS.
j DK vyhověla žádosti o prominutí zbytku trestu u hráčů Lukáše Nováka (Mýto) a Jana Esterky (Radnice). V obou případech změna trestu na dvě soutěžní utkání podmíněně do 5. července 2011. Oba kluby uhradí poplatek 100 Kč do 21. října dle dodatku RS OFS Rokycany!
j DK trestá hráče FK Volduchy Jana Hrabětu zastavením činnosti na jedno soutěžní střetnutí podmíněně do 5. ledna 2011.
j DK konstatovala, že v minulém kole OP mužů bylo uděleno 31 ŽK a dvě ČK, v OS mužů čtrnáct ŽK, v OP dorostu sedm ŽK a v OP žáků čtyři žluté karty.

KR
j Komise rozhodčích zkontrolovala zápisy o utkání – bez závad. KR v této souvislosti upozorňuje R Jana Málu na povinnost uvádět veškeré nedostatky na přední stranu ZOU!
j KR obsadila soutěže v týdnu od 11. října. Zároveň apeluje na rozhodčí, aby se omlouvali pouze v nejnutnějších případech!