Jednoduché to neměla, protože do haly gymnázia v zimě nemohla a ani po uvolnění opatření to nebylo s hracími plochami jednoduché. Skupinka tak občas využila plochu víceúčelového hřiště ve Veselé a posléze areál na Jižním předměstí. Při hodnocení ročníku 2020/21 si pochopitelně přišli na své gurmáni.

Dobřívští kopali s Příkosicemi a po urputné bitvě prohráli 1:3

Osmdesát vyhládlých fotbalových fanoušků si nenechalo ujít Jižanské derby.

Příkosice 1:3 (0:1). Svatý Petr se v sobotním podvečeru přece jen slitoval a seslal aktérům milosrdnější zataženou oblohu. Lépe se v ní cítili hosté, kteří se ujali vedení Novákem. Po změně stran připojili další branky Čechie bratři Burdové (Stanislav a Jan), aby Sommer v 79. minutě zaznamenal čestný úspěch Sokola. Hrálo se od podlahy, takže sudí udělil hned tři žluté karty.

V sobotu: Dobřív si na sedmnáctou hodinu zve Spartak Strašice.

Ilustrační foto
Radničtí dostali lekci z produktivity

FC Kařízek si pozval Sirou

Perfektně upravený plácek při vjezdu do Kařízku byl v horkém sobotním podvečeru dějištěm prestižního duelu. Pořádající FC, který chystá na 17. červenec letní turnaj, si pozval výběr nedaleké Siré. Hrálo se dvakrát 35 minut před parádní diváckou kulisou a s divokým výsledkem 10:8 ve prospěch domácích!

Slavoj si odskočil do Dobříše

Fotbalisté Slavoje se v divizní premiéře střetnou s Katovicemi. Už potřetí za sebou, neboť přidělená čísla z nedohraných dvou ročníků se nezměnila!

Příprava po uvolnění některých příkazů nebyla moc dlouhá. Vyplňuje ji start na Strejčkově memoriálu a sjednané přátelské zápasy. V sobotu se Mýto představilo v Dobříši a prohrálo 2:4, ačkoliv v poločase 2:1 vedlo. (hav)