Ve fotbalovém okresním přeboru mužů je sehráno kompletních dvanáct kol. Přes nepřízeň počasí bylo o víkendu sehráno všech sedm zápasů, které se neobešly bez překvapení. Nečekaně bodoval Kakejcov na cheznovickém trávníku a jen remíza ambiciózního Mirošova s rezervou Mýta rovněž zaskočila odborníky.

Cheznovice - Kakejcov 4:4. Domácím nestačil dvoubrankový náskok a bojovná Slavia si díky slepeným gólům odvezla důležitý bod. Za FC ´96 pálili do černého Mraček, Hozák, Vaník a Císař. Střelci jižanů jsou nekompletní, ale o dva zásahy se prý postaral Gutič.

Břasy - Hrádek 3:6 (1:3). Lídr byl na koni a převahu zúročil ve výrazný odstup. Za stavu 1:6 ale museli odjet hokejisté a Primalex přikrášlil výsledek. Hattrick za poražené zaznamenal Černý.

Dobřív - Radnice B 4:1 (2:0). Sokol se nováčkem zaskočit nenechal a stále si udržuje přijatelný odstup od vedoucího Hrádku. Dvakrát se prosadil Reitspies, jednou Filip Koudelka a Monhart.

Skomelno - Volduchy 2:2 (1:1). Sokol prohrával od osmé minutě po Přibíkově trefě. Ve 39. minutě ale srovnal krok Barnet a v 68. jásalo Skomelno podruhé zásluhou Eichingera. Gvizd ale zařídil remízu.

Těškov - Strašice 4:1 (2:1). Spartak neuhlídal Tůmu, který zatížil jeho konto třikrát. Zbývající gól připojil Jiří Kučera. Za poražené hned ve druhé minutě skóroval Klír, pak už hosté přihlíželi uragánu Těškova.

Holoubkov - Zbiroh B 2:1. Další nešťastná partie bojovného nováčka. Dvakrát zatížil jeho konto Jankovský a přestože domácí prý končili pouze v deseti, těsnou výhru udrželi.

Mirošov - Mýto B 0:0. Gólová přeháňka se tentokrát nekonala. Obránci Slavoje byli na výši a přispěli k dělbě bodů.

Pořadí: 1. Hrádek 31, 2. Dobřív 29, 3. Volduchy 20, 4 .Mirošov 20, 5. Cheznovice 20, 6. Strašice 19, 7. Skomelno 18, 8. Těškov 17, 9. Holoubkov 16, 10. Břasy 14, 11. Radnice B 12, 12. Mýto B 11, 13. Kakejcov 7, 14. Zbiroh B 4.

Podzimní finiš
Až v polovině listopadu se uskuteční 9. kolo, původně plánované na říjen. Počasí ale bylo proti a STK rozhodla o odkladu. V sobotu od 14 hodin je na programu pět zápasů: Břasy - TJ Holoubkov, Těškov - Mirošov, Spartak Strašice - Skomelno, FK Volduchy - Zbiroh B a Radnice B - Slavia Kakejcov. V neděli od 14 hodin Hrádek přivítá Sokol Dobřív a v Mýtě se proti záloze Slavoje představí sousedé z Cheznovic.