TJ Slavoj Mýto B TJ Holoubkov B 2:1 (1:0). V úvodu střílel na Brkalovu svatyni David Hatina. Další příležitost měl Ulrich po rohu Kalčice. Obrana hostů nebezpečí zažehnala a odražený míč našel Ulricha v ofsajdu. Ve 22. minutě se už Slavoj radoval. Po faulu Petříka na Kalčice následoval trestný kop a zcela volný Tyc nedal strážci holoubkovské branky žádnou šanci 1:0.

Další možnost přišla ve 34. minutě. Po výkopu Matouše zahrál Přibyl na roh a ve finále hlavičkoval David Hatina těsně vedle levé tyče. Hned po výkopu od branky a nedorozumění Kořána z Matoušem mohl srovnat Petřík. Radost mu překazil mýtský brankář. Poslední možnost měl těsně před odchodem do kabin po faulu Buchara na Jarošíka z trestného kopu Herink. Jeho pokus skončil ve zdi mýtských fotbalistů a odražený míč poslal Ulrich do bezpečí.

Hned na začátku druhého poločasu Hadroušek zastavil nedovoleně Petříka a centr Zelenky zakončil hlavou Tomáš Černý vedle levé tyče. V 52. minutě našel Matoušův výkop Davida Hatinu, který křížným pasem našel Ulricha a jeho střela skončila u pravé tyče 2:0. Další možnost měl po přihrávce z pravého křídla Beran, ale jeho pokus skončil v místní školce. V 72. minutě chytil Brkal střelu Kalčice. Gólman okamžitě vysunul Zelenku a akce pokračovala přes Petříka, jehož blafák znamenal stav 2:1.

Dokončení ve čtvrtečním vydání Rokycanského deníku.