Omlazené Mýto propadlo v Žihli

Mýto - Slavoj se sedmi dorostenci v kádru neuspěl a klesl na čtvrté místo 1. A třídy

28.5.2015

Ilustrativní fotoFoto: Deník

Po vítězném utkání na domácím trávníku (se Startem Luby 2:1) odjížděl Slavoj Mýto k zápasu 1. A třídy na sever Plzeňska se sedmi dorostenci a snahou přivézt minimálně bod. Leč nepodařilo se…

Slavoj Žihle Slavoj Mýto 4:1 (2:0). Domácí měli na umělém trávníku první možnost. Kapitán Najmon ale mířil vedle. Na opačné straně centroval Veverka a Brož poslal hlavou míč nad břevno. Ve čtrnácté minutě poslal Bulín do šance Churavého, ale radost z vedoucí branky mu zkazil na brankové čáře Michal Novák. Jedličkův trestný kop skončil vzápětí nad břevnem a po výkopu se zmocnil míče domácí Churavý. Pronikl až do šestnáctky, kde byl nedovoleně zastaven Cafourkem a sudí Duda nařídil pokutový kop. Bezpečně ho proměnil Najmon na 1:0. Ve 26. minutě vedli domácí už o dvě branky. Po faulu Kalčice realizoval trestný kop Otcovský a jeho pokus skončil u pravé tyče! Do konce poločasu se většinou hrálo uprostřed hřiště s výjimkou Bulínova břevna.

Hned na začátku druhé půle vyrazil Dolejš střelu Čapka a dorážka Najmona skončila vedle. Mýtští se vrátili do hry po Cafourkově akci, na jejímž konci byl Sůva a jeho centrovaný pokus za zády gólmana 2:1! jenže seveřané rychle odpověděli. Otcovského pokus tečoval v brankovém území Rázek na 3:1. Další rána pro hosty přišla po hodině hry. Kalčic poslal míč na roh a hlavička Krofty si počtvrté našla cestu do sítě. Žihelští byli při chuti a dvě minuty před závěrečným hvizdem rozhodčího postupovali na osamoceného Kalčice, který společně z Dolejšem zabránil Turečkovi ve skórování.

Sestava Mýta: Dolejš, Cafourek (62. Vikhrak), Jedlička, Kalčic, Světlík, Sůva (55. Pěnkava), Petr Bejček (K), Chmelík (58. Hadroušek), Michal Novák (49. Pondělík), Veverka, Brož (81. Tomsa).

Trenér Hatina, vedoucí mužstva Lang a zdravotník Koula. Rozhodoval Duda, asistenti Šálková, Ježek. Žluté karty 1:1 a 130 diváků.

V neděli: Slavoj Mýto přivítá od sedmnácti hodin vedoucí Lhotu!

28.5.2015 VSTUP DO DISKUSE
KLUCI ZE ZŠ JIŽNÍ PŘEDMĚSTÍ (černé dresy) vyhráli včera okresní finále ZŠ v házené. V semifinále zdolali vrstevníky  z  devítiletky TGM (v modrém) 5:4.

Jižní předměstí mělo pevné nervy

Návštěva prezidenta ČR Miloše Zemana v Horšovském Týně
85

OBRAZEM: Měli byste opravit Míčovnu, vzkázal prezident v Horšovském Týně

Házenkáři učinili z poháru s Duklou parádní podívanou

Rokycany – Třetí kolo Českého poháru se v úterním večeru proměnilo v obrovský svátek házené!

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman diskutuje s občany v Horšovském Týně

Břasy - Prezident dekoroval obec Břasy prezidentskou stuhou a poté z rukou starosty Miroslava Kroce převzal dárek v podobě regionálních potravin a výrobků.

Mirošov - TřeŤáci z mirošovské devítiletky vyrazili ve středu dopoledne na dopravní hřiště v Rokycanech. Kluci a holky si vyzkoušeli jak samotnou jízdu na kole nebo koloběžce, tak i své znalosti v učebně.

Nebude to jednoduché, míní kouč Vrba

Lucern (od zvláštního zpravodaje Deníku) – V české lize suverénně kralují a zdolávají jednu těžkou překážku za druhou. A uspět chtějí také v Evropské lize. Fotbalisty Viktorie Plzeň čeká dnes večer třetí zápas ve skupině G – na stadionu v Lucernu se postaví FC Lugano, poslednímu týmu ve skupině.