Všenice-Ejpovice 18:14 (13:9). Rozhodující náskok si vypracovali domácí v prvním poločase. Pak už vedení kontrolovali.

Za vítěze: Vondrák 7, Černý 5, Rada 4, Liška dvě branky.

Litohlavy-Řevnice 20:22 (8:13). Pod Vršíčkem měl duel odlišný průběh. Středočeši kralovali během úvodních třiceti minut a snaha borců TJ vedla pouze ke zkorigování porážky.

Záluží-Osek 27:17. Nováček hostil tým z Rokycanska, jemuž se letos příliš nedaří (dvě remízy a dvě prohry). Odpovídal tomu i vývoj regionálního derby. Seveřané rychle vedli a náskok navýšili až na poločasových 15:7. Osečtí zadáci si nevěděli rady zejména s bomberem Třískou.

Druhý poločas byl kopií předchozího dějství. Kanonýři ze Záluží se při střelbě téměř nemýlili, ale obrana domácích byla přece jen propustnější. Sokol tak upravil stav na desetibrankový rozdíl. Utkání, kterému přihlíželo 100 diváků, odřídil spolehlivě Stanislav Zadražil z Přeštic.

Sestava a branky Oseka: Ondřej Oravec, Zdeněk Noska, Petr Tomášek, Miloš Brandtner, Michal Macht (1), Jiří Maršík (3), Jan Kozák (6), Pavel Hirman (7). Trenér a vedoucí Pavel Hirman.

Aktuální pořadí: Ejpovice po první porážce klesly na třetí místo. Všenice jsou osmé a Osek předposlední.

V neděli: Osek versus Litohlavy od 15 hodin. Všenice jedou do Řevnic a Ejpovice do Záluží.