Bez sedmi stabilních hráčů cestovali fotbalisté Rokycan B na Chodsko. Nováček z Meclova už má řadu let domácí prostředí v sousední Třebnici, odkud se body jen tak nevozí.

Meclov FC Rokycany B 4:2 (2:0).

Časová kolize s prvním celkem FC způsobila, že trenér Aubrecht to měl se složením mužstva složité. Soupeř naopak začal premiérovou výhrou v Černicích a také nyní zaskočil hosty dvěma bleskovými údery.

Hned ve třetí minutě zapomněli zadáci FC na neobsazeného Němce, který ranou k tyči překonal gólmana Šindeláře. O pět minut později autor vedoucí branky proběhl středem hřiště a podél ochránce svatyně zvyšoval na 2:0. Otřesené Rokycany nedokázaly najít odpověď až do přestávky.

Hned po obrátce ale vlétl na trávník úplně jiný FC. V 52. minutě prohrával jen o gól, neboť Kouřilova dorážka našla neomylně cíl. Jenže okamžitě po rozehrání domácí realizovali trestný kop a po teči ve zdi byl Šindelář bezmocný. Po hodině hry daly o sobě znovu vědět Rokycany. Po nedovoleném zákroku v šestnáctce Pfeifer bezpečně proměnil penaltu. Výsledkovou tajenku rozluštil v 85. minutě domácí Kubica, který po rohu Němce hlavičkoval přesně.

Sestava Rokycan B: Šindelář, Koc, Sefzig, Planeta, Kouřil, Milota, Brož, Lev, Pfeifer, Huňáček, Kopečný (střídali Holek, Bouše, Černý a připraven byl gólman Wohlmuth).

Zde je názor trenéra Aubrechta: „Meclov byl podle mého názoru soupeř k poražení, ale chybělo nám sedm hráčů z předchozího týdne. Podali jsme bojovný výkon, ale zároveň předvedli i hrubé chyby, takže jsme si to prohráli sami.“

V neděli: do Husových sadů dorazí v podvečer dosud neporažená Košutka. Výkop je v 17 hodin.