Oslabené Mýto kousalo ve Svéradicích poločas

Mýto - Fotbalisté Slavoje Mýto vyšli naprázdno ve střetnutí 1. A třídy na svéradickém trávníku.

16.4.2015

Ilustrační fotoFoto: Deník

FK Svéradice Slavoj Mýto 3:0 (1:0). Modrobílá družina cestovala bez šesti hráčů základní sestavy a s výpomocí dorostenců do areálu, kde se hrávala třetí nejvyšší soutěž! Po nedovoleném zákroku na Hereita v úvodu střetnutí realizoval volný kop Chmelík, ale gólman Soukup byl na místě. Na opačné straně zneškodnil Dolejš trestný kop Beránka. Vzápětí se ve slibné pozici ocitl Světlík, jenže hlavičkoval mimo. Chmelíkův pokus zastavil obránce na lajně a aktivitu našich vyslanců potvrdila 37. minuta. V šestnáctce byl stažen Chmelík a celý stadion s výjimkou sudího viděl pokutový kop… Borci z Klatovska si zhluboka vydechli a po nuceném odchodu Martina Tyce kvůli zranění před poločasem udeřili. Kába s pomocí tyče rozvlnil síť poprvé.

Na začátku druhého dějství domácí udeřili během sedmi minut dvakrát. Nejprve po špatném vhazování našel centr z levé strany zcela volného Beránka, který nedal Dolejšovi žádnou šanci. Další změnu skóre zařídil po rohu Herouta hlavou Kába.

V 63. minutě Sova zastavil nedovoleně Světlíka a pokus Chmelíka odvrátila obrana domácích do autu. Po vhazování zahrál domácí hráč v šestnáctce rukou, ale opět byla píšťalka rozhodčího němá. Poslední možnost měl po faulu Makovce na Brože kapitán Petr Bejček. Brankář se překvapit nenechal a krátce na to sudí duel ukončil.

Zde je sestava Slavoje Mýto: Dolejš, Cafourek, Kolařík, Tyc (41. Lupáč), Ulrich, Sůva, Petr Bejček, Chmelík (78. Pěnkava), Světlík, Hereit, Koudelka (74. Brož). Připraveni Szalai, Matouš.

Trenér Plecitý, asistent Hatina, vedoucí Lacová.

Rozhodčí Sladký s asistenty Kafkou a Nesvadbou. Žluté karty 0:1 a 120 diváků.

V neděli: Slavoj Mýto přivítá na Letné od 17 hodin Slavoj Stod.

16.4.2015 VSTUP DO DISKUSE

Meteorologové varují: Řidiči a chodci, pozor na náledí!

Plzeň schválila novou vyhlášku proti hazardu

Florbalové týmy gymnázia a Jižního hrály krajské finále

Rokycany – Hala gymnázia patřila aktérům florbalového turnaje škol. Krajské finále oslovilo kluky i děvčata ze šestých a sedmých tříd regionu, přičemž vítězové si zajistili postup do republikové kvalifikace (24. ledna v Plzni).

Sluchově postižení se opět sejdou

Rokycany – Poradní den, který pořádá Místní organizace sluchově postižených Rokycany jednou měsíčně, se mimořádně posouvá už na úterý 19. prosince.