Slavoj Žihle – Slavoj Mýto 1:5 (1:4). Domácím šlo o hodně, neboť jsou bezprostředně ohroženi sestupem. Jenže brzy prohrávali, když Vonásek vysunul Konopáska, který si pohrál i s gólmanem a zasunul míč do opuštěné svatyně. Na opačné straně to zkoušel Masopust, pálil však mimo. Ve 21. minutě už to bylo 0:2. Vonásek našel zpětnou přihrávkou Anténeho, který vyzval ke skórování Konopáska. Červenat se však v tuto chvíli musel gólman Bláha. Tři minuty na to završil Konopásek čistý hattrick, opět po Anténeho asistenci.

Seveřané vyzkoušeli Vildovu pozornost po střele Krofty, ale dál se spíše bránili. Po půlhodině hry se míče zmocnil Abrt a založil čtvrtou brankovou akci Mýta. Na jejím konci byl Lupač. Čisté konto ovšem hosté do přestávky neudrželi. Chyboval Brož a Peterkův lob zastavila až síť.

Úvodních patnáct minut druhého dějství se domácí snažili s nepříznivým stavem něco učinit. Trestný kop Masopusta se mezi tyče nevešel, Otcovského hlavička skončila nad břevnem. Otěže tak znovu převzali naši vyslanci a poslední ránu odevzdané Žihli zasadil dvacet minut před koncem Švejda ranou podél brankáře.

Sestava Mýta: Vild, Anténe, Abrt, Brož, Světlík, Vonásek, Petr Bejček, Švejda, Štych, Lupač, Konopásek.

Střídali: Dongres ml, Ulrich, Burket a připraveni Veselý s Balým.

Trenér Drozda, asistent Tichý a vedoucí mužstva Koula.

V neděli: Slavoj Mýto bojuje ve svém areálu na Letné se Startem Luby. Začátek je v 17 hodin.