Sušice–Příkosice 3:1 (1:0). V utkání minulého kola krajské 1. A třídy byla Sušice celý první poločas lepší, Čechie musela napnout všechny síly na odrážení jejích útoků.

K herní pohodě hostů nepřispěl ani fakt, že již ve 28. minutě museli střídat dva zraněné hráče. Nejprve signalizoval problémy s nohou Chaloupek, ale ještě než stihl vystřídat, došlo ke zranění dalšího hráče. Po úderu odkopávaným míčem do hlavy musel ze hřiště Běle. S otřesem mozku ho přivolaná záchranná služba odvezla do místní nemocnice. Ve 44. minutě prvního poločasu se navíc sušický Marek trefil krásnou střelou z osmnácti metrů k levé tyči Vaníkovy svatyně a bylo to 1:0.

Do druhého poločasu nastoupila Čechie bojovněji. Hned ve 46. minutě se dostal do šance Krystl, v 50. minutě Novák. V 52. minutě zahrozili domácí, Vaník vyrazil jejich střelu pouze na břevno a z blízkosti brankové čáry míč odkopával Hrubý. V průběhu druhého poločasu brankář Příkosic zneškodnil minimálně tři tutové šance domácích a byl oporou! V 78. minutě se zapsal do tabulky střelců Krystl, který upravil skóre na 1:1.

V rozmezí několika minut následovaly neúspěšné šance Nováka, kterého před brankou domácích na poslední chvíli zastavil sušický stoper, a Nového, který vyslal hlavičku těsně nad břevno.

Zvrat utkání nastal v 87. minutě, kdy se Kravařík nechal strhnout neodpískaným bolestivým faulem od soupeře, a nesportovně a nedovoleně komentoval počínání rozhodčího. Za to obdržel červenou kartu a oslabená Čechie vzápětí inkasovala druhou branku. Závěr utkání už hráči Příkosic hráli vabank. Všechny síly soustředili na vyrovnání skóre, bohužel však místo toho v 93. minutě inkasovali třetí branku.

„Asi nás zaskočilo zvučné jméno soupeře, měli jsme před ním na začátku příliš velký respekt a podle toho jsme se na hřišti chovali. Celý poločas nám trvalo, než jsme si uvědomili, že proti nám stojí pouze jedenáct stejných chlapů, jako jsme my sami, a že se s nimi dá normálně hrát,“ konstatoval po zápase trenér Čechie Vodrážka.

Sestava Příkosic: Vaník, Běle, Chaloupek, Kravařík, Nový, Novák, Pražák, Jandoš, Krystl, Hrubý, Komanec. Střídali: Vlček, Šefl a Krajdl.